kierownik wydziału spawalni

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie procesu produkcji (przebiegu produkcji zgodnie z wyznaczonym planem produkcji)- wydział spawalni,
  • zapewnienie efektywności procesów produkcji i ich optymalizacja,
  • redukcja kosztów produkcji,
  • zapewnienie utrzymania i rozwoju technologii,
  • przestrzeganie norm jakościowych oraz wymogów dokumentacji technicznej,
  • zarządzanie i odpowiedzialność za wykorzystanie wszystkich zasobów inżynierskich w celu zapewnienia pełnego wsparcia technicznego dla realizacji zamówień technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym lub pokrewnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zagadnień spawalnictwa,
  • umiejętności przywódcze i zarządzania zespołem,
  • silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz odpowiedzialność za wyniki,
  • znajomość nowoczesnych technologii i chęć ich wdrażania,
  • umiejętność pracy w stresie oraz radzenia sobie z "trudnymi sytuacjami",
  • wysokie zdolności organizacyjne, analityczne oraz planistyczne,
  • dobra znajomość j. obcego,
  • dobre umiejętności komunikacyjne.

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria