Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Klient infoPraca.pl_

Woj. Małopolskie, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • planowanie i kompleksowa organizacja produkcji
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • odpowiedzialność za terminową realizację zadań
  • sporządzanie bieżących raportów produkcyjnych
  • organizacja i nadzór nad procesami w obszarze produkcji
  • dbałość o prawidłową i terminową realizację zleceń produkcyjnych, zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcyjnych
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z audytem produktu i procesu
  • realizacja ustalonej w planie wielkości produkcji przy spełnieniu wymagań jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz instrukcjami pracy
  • kontrolowanie realizacji zadań oraz wdrażanie niezbędnych działań korygujących
  • cykliczne raportowanie przełożonym oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • znajomość procesów montażu ręcznego i kontroli jakości,
  • znajomość elementów prawa pracy,
  • dynamizm i rzetelność w działaniu,
  • znajomość systemu MRP,
  • znajomość zagadnień LEAN ,
  • doświadczenie w branży automotive / mile widziane /,
  • umiejętność współpracy z działami wspomagającymi.

Prezentacja firmy

Firma międzynarodowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji