Kierownik Wydziału Produkcyjnego

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej  sektora maszyn i urządzeń dedykowanych do przetwórstwa owoców i warzyw, poszukujemy:

Kierownik Wydziału ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Zarządzanie pracą warsztatu obróbki metalu, biurem konstrukcyjnym wraz z podległym zespołem;
  • Nadzór nad procesem spawania, obowiązujących zasad pasowań podczas montażu urządzeń mechanicznych;
  • Delegowanie i egzekwowanie zadań;
  • Ocena jakości wykonanej pracy przez podległych pracowników;
  • Prawidłowa organizacja pracy i porządku na stanowiskach pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (predyspozycje do kierowania grupą pracowników);
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem pracowników;
  • Innowacyjne podejście do kwestii technicznych;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie (zdroworozsądkowy styl zarządzania);
  • Wynagrodzenie dopasowane do kompetencji kandydatów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.