Kierownik Wydziału Produkcyjnego (M/F)

Michael Page

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora przemysłowego.

Job description:

- Kierowanie zespołem podległych pracowników
- Zarządzanie procesem produkcyjnym wydziału
- Nadzorowanie wykonania planu produkcji, przy zachowaniu bezpieczeństwa, jakości i założonych kosztów
- Rozwijanie pracowników, pracy zespołowej
- Ciągła poprawa procesów w oparciu filozofię Lean Manufacturing

Requirements:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika lub pokrewne)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej oraz znajomość procesów obróbki metali
- Doświadczenie w zarządzaniu produkcją, usprawnianiu procesów, etc.
- Praktyczna wiedza z zakresu TQM, Lean Manufacturing, Kaizen, 5S
- Ponadprzeciętne umiejętności menadżerskie, komunikatywność i zorientowanie na cele

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji