Kierownik Wydziału Montażu

SPRING PROFESSIONAL

Białystok, podlaskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i zapewnienie realizacji planów produkcyjnych zgodnie z założeniami jakościowymi i ilościowymi;
  • Efektywne zarządzania podległym zespołem - organizacja i nadzór;
  • Organizacja pracy działu produkcji;
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji produkcyjnej;
  • Odpowiedzialność za jakość produkcji;
  • Optymalne wykorzystywanie materiałów produkcyjnych i surowców;
  • Wdrażanie usprawnień mających na celu ciągłe podwyższanie jakości produktów;
  • Współpraca z innymi działami firmy;

Oczekiwania:

  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych z branży automotive /AGD/ elektryki/ mechaniki;
  • Min roczne doświadczenie pracy na wydziale montażu;
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem;
  • Znajomość Metodologii Lean Manufacturing;
  • Znajomość systemów zarządzania jakością;

Oferujemy:

  • Realną możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji w oparciu o dostęp do najnowszych maszyn i urządzeń;
  • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne;
  • Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy;