Kierownik Wydziału Kolejowego

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Miejsce pracy: Śląsk

Wymagania:

•Min. 3- letnie doświadczenie w branży kolejowej lub pokrewnej.
•Wykształcenie wyższe techniczne.
•Znajomość przepisów kolejowych i specyfiki pracy na terenie kolejowym.
•Znajomość systemu MMS.

Mile widziane:

•Uprawnienia Audytora Wewnętrznego Zarządzania Utrzymaniem MMS w transporcie kolejowym.
•Uprawnienia energetyczne *G-1D, *G-1E.
•Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przewozu koleją towarów niebezpiecznych.

Zakres obowiązków:

•Organizowanie i prowadzenie marketingu wynajmu wagonów cystern.
•Podejmowanie decyzji związanych z szybkim i z zgodnym z przepisami PKP usuwaniem usterek i awarii wyłączonych wagonów na sieci PKP.
•Nadzór nad systemem MMS.
•Uczestniczenie w komisjach, prowadzenie ustaleń technicznych odnośnie prawidłowego funkcjonowania bocznicy kolejowej.
•Nadzór nad stosowaniem przez podległych pracowników procedur SZJ.
•Sporządzanie planów remontowych i inwestycyjnych.
•Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem powierzonego majątku.

Pracodawca oferuje:

• Umowę o pracę.
• Stabilne zatrudnienie.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Narzędzia do pracy.