Opis stanowiska pracy

Osoba, na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy Wydziału Kolejowego i bocznicy kolejowej w oparciu o Ustawę o transporcie Kolejowym.

Do głównych obowiązków pracownika należy m.in.:
1. Organizowanie i prowadzenie marketingu wynajmu wagonów cystern.
2. Podejmowanie decyzji związanych z szybkim, sprawnym, zgodnym z przepisami PKP usuwaniem usterek i awarii wyłączonych wagonów na sieci PKP.
3. Uczestniczenie w komisjach, prowadzenie ustaleń technicznych odnośnie prawidłowego funkcjonowania bocznicy kolejowej.
4. Nadzór nad systemem MMS
5. Stosowanie i nadzór nad stosowaniem przez podległych pracowników procedur SZJ.
6. Sporządzanie planów remontowych i inwestycyjnych.
7. Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem powierzonego majątku.

Wymagania

- Wykształcenie Wyższe Techniczne
- Doświadczenie zawodowe w branży kolejowej
- Znajomość systemu ECM
- Znajomość przepisów kolejowych i specyfiki pracy na terenie kolejowym.
- Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
- Komunikatywność.
- Umiejętność pracy w grupie jak i indywidualnie.
- Sumienność.
- Spostrzegawczość.

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem
- Uprawnienia Audytora wewnętrznego Zarządzania Utrzymaniem MMS w transporcie kolejowym
- Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przewozu koleją towarów niebezpiecznych.
- Uprawnienia energetyczne *G-1D, *G-1E.

Oferujemy:
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

ZAKŁADY AZOTOWE CHORZÓW S.A<br/>Nawozy, chemia techniczna, dodatk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca