Kierownik w dziale eksportu

Tryumf Sp. z o.o.

Stalowa Wola, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie działem eksportowym (10-15 osób)
  • realizacja strategii sprzedażowej na rynkach zagranicznych
  • utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów
  • analiza rynku w zakresie oferty produktowej i rozwoju sprzedaży

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży B2B lub w sprzedaży eksportowej
  • rozległa wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu działalności eksportowej, w tym organizacji i zarządzania działem eksportu
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności komunikacyjne
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • znajomość innych języków mile widziana
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i warunki pracy
  • Stałą, stabilną pracę w zespole
  • Szansę realizacji zawodowych pasji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Tryumf Sp. z o.o. - firma zajmującą się produkcją oraz sprzedażą trofeów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji