Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno–handlowa WA-BiS o międzynarodowym zasięgu, działająca 20 lat w branży budowlanej poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Kierownik utrzymania ruchu

Zadania:

  • Organizacja pracy kilkunastoosobowego zespołu Utrzymania Ruchu (warsztaty: mechaniczny oraz elektryczny),
  • Kierowanie i kontrola wykonywanych prac konserwacyjnych, naprawczych i remontowych maszyn i urządzeń,
  • Wprowadzanie usprawnień w zakresie nadzorowanego obszaru,
  • Nadzorowanie inwestycji dotyczących istniejącego parku maszynowego,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy oraz procedur wewnętrznych,
  • Realizacja budżetu w nadzorowanym obszarze,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne),
  • Wiedza techniczna z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie z branży przemysłowej,
  • Umiejętność zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń,

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnym środowisku technicznym,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Kandydaci proszeni są o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania

Prezentacja firmy

Polski Producent z branży budowlanej - akcesoria dachowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Kadra zarządzająca