Kierownik Utrzymania Ruchu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (około 20 osób)
  • Odpowiedzialność za budżet określonego działu
  • Nadzór nad powierzonym obszarem zakładu produkcyjnego
  • Monitorowanie procesu udoskonalanie utrzymania ciągłości ruchu, podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień
  • Koordynowanie działań prewencyjnych urządzeń i sprzętu na terenie fabryki
  • Analizowanie przyczyn awarii i optymalizowanie działań prewencyjnych
  • Zapewnienie wysokich standardów bhp i ochrony środowiska w miejscu pracy zgodnych  ze standardami firmy;
  • Dbanie o rozwijanie kompetencji rozwój podległych ludzi
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Technicznego

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym, kierowniczym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- jest wymogiem koniecznym
  • znajomość metodologii TPM
  • zdolności przywódcze
  • Umiejętność szybkiego podejmować decyzję
  • uprawnienia SEP 1,2,3
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem
  • Pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.