Kierownik Utrzymania Ruchu

Progresso Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

• Zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości i wydajności maszyn i tłoczników,

• Planowanie i nadzór nad bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją maszyn

• Wsparcie w zakresie problemów technicznych w procesie produkcyjnym

• Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań obszarze utrzymania ruchu

• Odpowiedzialność za zakupy oraz magazyn części zmiennych maszyn

• Zarządzanie zespołem podległych pracowników,

• Odpowiedzialność za dokumentację techniczną urządzeń

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (Budowa maszyn / Elektromechanika),

• Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, elektroniki, automatyki, pneumatyki,

• Praktyczna znajomość technik zarządzania produkcją i utrzymaniem ruchu,

• Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego,

• Bardzo dobre zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania pracownikami,

• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca