Kierownik Utrzymania Ruchu

Agencja Headhunters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters Sp. z o.o. to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Aktualnie dla naszego Klienta, autoryzowanego producenta komponentów hydrauliki i pneumatyk, poszukuję osoby na stanowisko:

Kierownika Utrzymania Ruchu (woj. śląskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

Modernizacje i regulacje maszyn, zapewnienie ich prawidłowej pracy i eksploatacji

Wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych

Bieżące usuwanie awarii, naprawy i remonty maszyn

Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych

Wymagania

Wykształcenia technicznego, mile widziany stopień inżyniera
Min. 2 lat doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej na stanowisku kierowniczym w służbie technicznej
Znajomości mechanicznych, dotyczących maszyn przemysłowych w tym pras
Znajomość pakietu MS Office
Dobra znajomość programów CAD
Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
Umiejętności pracy w zespole
Inicjatywy w działaniu

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis