Kierownik Utrzymania Ruchu

Progresso HR Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Kalisz

Obowiązki:

• Planowanie i nadzór nad bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją maszyn

• Zarządzanie obszarem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości i wydajności procesów produkcyjnych

• Rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań obszarze utrzymania ruchu

• Bieżąca kontrola zdolności maszyn

• Odpowiedzialność za zakupy oraz magazyn części zmiennych maszyn

• Zarządzanie zespołem podległych pracowników,

• Odpowiedzialność za dokumentację techniczną urządzeń

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne, elektroniczne i automatyczne),

• Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki, elektroniki, automatyki, pneumatyki,

• Praktyczna znajomość technik zarządzania produkcją i utrzymaniem ruchu zakładu produkcyjnego,

• Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!,

• Bardzo dobre zdolności organizacyjne,

• Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem w j. polskim iangielskim oraz LM.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca