Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy Kierownika Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie automotive
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Premię zależną od zaangażowania i osiąganych wyników
  • pakiet Multisport
  • opiekę medyczną
  • pakiet socjalny

Opis stanowiska:

  • Dbanie o utrzymanie i konserwację maszyn i urządzeń na produkcji oraz nadzór nad bezpiecznym, nieprzerwalnym ich funkcjonowaniem (planowanie i organizacja przeglądów, konserwacja i naprawy, prowadzenie dokumentacji)
  • koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących wydajność maszyn i koszty produkcji
  • Odpowiedzialność za dokumentację oraz zaopatrzenie firmy w części zamienne, materiały i narzędzia niezbędne do prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Raportowanie stany BHP i P.POŻ.

Oczekiwany profil pracownika:

  • Doświadczenie w zarządzaniu min. 1 rok-mile widziane
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej min. 1 rok - branża metalowa będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne (mechanik, automatyk, elektryk) – mile widziane wyższe inżynierskie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Nastawienie na rozwój
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobrze rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, pracy w zespole, komunikacji
  • Optymizm

Rodzaj pracy: Pełny etat

Prezentacja firmy

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuj się tłoczeniem oraz spawaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne, Praca Praca fizyczna