Kierownik Utrzymania Ruchu (m/f)

Michael Page

Okolice Warszawy, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora opakowań, poszukujemy doświadczonego kierownika utrzymania ruchu. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za funkcjonowanie działu technicznego, zarządzanie zespołem oraz prowadzenie projektów inwestycyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów w swojej kategorii. W Polsce organizacja posiada dwa zakłady produkcyjne.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem technicznym (infrastruktura, media, utrzymanie ruchu)
  • Zarządzanie 10-osobowym zespołem (mechanicy, elektrycy, narzędziowcy)
  • Opracowywanie planów prewencyjnych oraz poprawa efektywności maszyn
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Zarządzanie oraz planowanie budżetem utrzymania ruchu
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika utrzymania ruchu
  • Zaangażowanie do pracy, komunikatywność oraz otwartość na zmiany
  • Doświadczenie w branży opakowaniowej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie z branży opakowaniowej
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Okolice Warszawy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page