Mechanik Utrzymania Ruchu

Progresso HR Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Kluczbork

Obowiązki:

• Nadzór nad sprawnym działaniem form wtryskowych,

• Czyszczenie i naprawa form wtryskowych, udział w pracach o remontowych i modernizacyjnych,

• Konserwacja form zgodnie z procedurami i harmonogramem,

• Usuwanie awarii oraz naprawy form, wtryskarek i urządzeń peryferyjnych,

• Udział w przeglądach technicznych,

• Przygotowanie form do produkcji,

• Dbałość o magazyn części zamiennych, zamawianie części,

• Kontrola nad przestrzeganiem regulaminów,

• Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

• Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych – mile widziane,

• Praktyczna znajomość maszyn wtryskowych oraz budowy form wtryskowych,

• Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn oraz narzędzi (utrzymanie ruchu, narzędziownia)

• Mile widziana wiedza z zakresu wymagań jakościowych dla produktów z tworzyw sztucznych,

• Umiejętność pracy zespołowej,

Mile widziane:

• Doświadczenie z maszynami wtryskowymi Engel,

• Uprawnienia energetyczne /elektryczne /gazowe

• Uprawnienia do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych z napędem elektrycznym

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Praca w międzynarodowym środowisku,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne