Kierownik Transportu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w związku z stabilnym rozwojem szuka osób na stanowiska Kierownika Transportu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukuję osób na stanowisko Kierownika Transportu.

Opis stanowiska

  • Optymalizacja kosztów dystrybucji krajowej i eksportu oraz kosztów importu
  • Rozliczanie kosztów dystrybucji krajowej i eksportu, a także kosztów importowych;
  • Negocjowanie umów z poddostawcami, stworzenie sieci firm współpracujących, ocena przewoźników)
  • Rejestracja, pomiar i analiza wskaźników poziomu jakości usług operatorów logistycznych
  • Przygotowywanie budżetu dotyczącego kosztów transportu
  • Nadzorowanie realizacji budżetu - raporty dla zarządu
  • Organizacja współpracy z firmami transportowymi
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów kosztów transportu wg obowiązujących struktur alokacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport, ekonomia i pokrewne
  • Min.4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem min. 4 osobowym na podobnym stanowisku
  • Wiedza o zarządzaniu i administracji oraz znajomość rynku usług transportowych, logistycznych w kraju i w Europie
  • Znajomość nowoczesnych metod analiz kosztów i jakości w transporcie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i syntetycznego prezentowania informacji;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu
  • Znajomość systemów typu SAP, ERP będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy, home office (30% w skali miesiąca), karta sportowa, prywatna opieka medyczna, premia roczna 20%
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page