OTTO Work Force OTTO Work Force

Kierownik Tłoczni

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Środa Śląska

OTTO HR Solutions poszukuje dla swojego klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się obróbką metali – osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

KIEROWNIK TŁOCZNI

Nr ref.: DK/KT/04/15

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie działem tłoczni (ok 30 pracowników).

- Realizacja planu produkcyjnego.

- Szkolenie i motywowanie personelu.

- Przeciwdziałanie reklamacjom.

Klient oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie.

- Szkolenia zawodowe.

- Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy.

- Kursy językowe.

- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

Wymagania:

- Wykształcenie o profilu technicznym, preferowane wyższe.

- 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w firmie produkcyjnej, preferowane w branży automotive lub obróbce plastycznej blach.

- Doświadczenie w zarządzaniu personelem.

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

- Wiedza z zakresu zasad tłoczenia.

- Umiejętność pracy w środowisku zmiennym i dynamicznym.

- Wysokie umiejętności interpersonalne.

- Samodzielność, odpowiedzialność.

- Orientacja na realizację wyznaczonych celów.

Aplikacje proszę wysyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.