Kierownik Techniczny (Inwestor)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Technicznego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej oraz zarządcy nieruchomości handlowych - w związku z dalszym rozwojem portfela, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Technicznego. Wybrana osoba będzie wspierała dział asset managementu w zakresie technicznego utrzymania portfela parków handlowych.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad technicznymi aspektami funkcjonowania portfela parków handlowych
  • Odpowiedzialność za realizację projektów inwestycyjnych na istniejącym portfelu nieruchomości
  • Nadzór nad wyborem dostawców usług zewnętrznych (architekci, firmy FM, itp.)
  • Udział w procesie budżetowania
  • Wsparcie działu Asset Managementu w zakresie rozwiązywania wszelkich problemów technicznych
  • Sporządzanie planów remontowych oraz nadzór nad
  • Odpowiedzialność za utrzymanie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczanie w obszarze nieruchomości handlowych)
  • Bardzo dobra wiedza techniczna w zakresie utrzymania nieruchomości
  • Wiedza w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page