Opis stanowiska pracy

W branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat. Nasze działania dostosowane są do potrzeb każdego Klienta, a oferta ściśle dopasowanych rozwiązań, pozwala przedstawić szeroki pakiet usług. Jesteśmy kompetentni, a jednocześnie elastyczni. Te cechy gwarantują owocną współpracę w zakresie optymalizacji i ochrony zasobów na długie lata. Stosując się do Know-how i dysponując ponad 30-letnim doświadczeniem, pragniemy wychodzić poza utarte schematy, nawet przewyższając oczekiwania naszych Klientów. Nieustannie kontrolujemy wszelkie procesy i zabezpieczamy poszczególne efekty naszej pracy powstające podczas realizacji danego projektu. Każdy pracownik z osobna, jak i cały dział są odpowiedzialni zarówno za jakość, zadowolenie Klienta oraz współpracę opartą na lojalności. Nasze motto brzmi: „Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta”

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz do Zakładu we Wrześni:

KIEROWNIKA TECHNICZNEGO ZARZĄDZANIA OBIEKTAMI

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany kierunek: Budowa Maszyn),
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami pracowników,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i SAP,
  • otwartość, pewność siebie, komunikatywność,
  • wysoka dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i przedsiębiorczość w działaniu,
  • znajomość ISO 9001 oraz 14000,
  • znajomość zasad bezpieczeństwa pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynację działań w sytuacjach awaryjnych pomiędzy Zleceniodawcą a zespołem podległych pracowników,
  • aktywne i oparte na własnej inicjatywie bezawaryjne zarządzanie obiektami,
  • regularne monitorowanie prawidłowego wykonania umowy, raportowanie do Klienta i bezpośrednich przełożonych,
  • planowanie i kontrola budżetów,
  • podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji kosztów realizacji projektu,
  • kontrola i raportowanie systematycznie dokonywanych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • realizacja usług związanych z technicznym zarządzaniem budynkami, techniczne odbiory urządzeń, prowadzenie rozliczeń i dokumentacji,
  • planowanie pracowników zespołu oraz zapewnienie dyspozycyjności personelu,
  • zlecanie badań technicznych wymaganych prawem,
  • wykazywanie potencjałów udoskonalenia i oszczędności.

Kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające indywidualne osiągnięcia,
  • stabilne miejsce pracy z dobrą atmosferą,
  • zatrudnienie na pełen etat,
  • intensywne przyuczenie w ramach realizowanych projektów,
  • samochód służbowy do prywatnego użytku,
  • pracę w stale rozwijającym się rodzinnym przedsiębiorstwie,
  •  możliwość udziału przy tworzeniu nowych przedsięwzięć,
  • szkolenia i dokształcanie w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj możliwość wsparcia przedsięwzięcia od samego początku!

Jeżeli zainteresowało Ciebie nasze ogłoszenie czekamy na Twoją aplikację.

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz gromadzenie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Inne