Opis stanowiska pracy

Firma działająca od 1994 r. zajmująca się m.in. produkcją mebli kuchennych, łazienkowych, szaf, itp zatrudni na stanowisku Kierownika Stolarni STOLARZA z praktyka na tym stanowisku.

Wymagania

Zarządzanie zespołem stolarzy. Nadzór oraz opieka nad prawidłowością i jakością produkcji. Kontrola wywiązywania się pracowników z powierzonych im obowiązków wraz z nadzorem ilości i jakości zatrudnionego personelu. . Rozpisywanie projektów na potrzeby produkcyjne. Zabezpieczenie właściwego stanu i przepływu materiałów oraz towarów magazynowych dla utrzymania ciągłości produkcji. Prowadzenia ewidencji magazynowej oraz kontrola wydawanego towaru zgodnie z zamówieniami.

Prezentacja firmy

Firma rodzinna działająca od 1994 r. zajmująca się modernizacją m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji