Kierownik - starszy PLANISTA produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania osoby na stanowisku kierownika:

  • Tworzenie i kontrola harmonogramu produkcji obejmującego produkcję standardową oraz nowe uruchomienia w oparciu o wymagania klientów, dostępność zasobów ludzkich, materiałów produkcyjnych,
  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych w oparciu o możliwości zapewnienia terminowości dostaw,
  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz bieżący kontakt z dostawcami i klientami,
  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planu produkcyjnego, jak i raportowania jego przepływu,
  • Planowanie i kontrola poziomu zapasów magazynowych, usprawnianie procesu zarządzania zapasami,
  • Zarządzanie danymi, aktualizowanie parametrów planistycznych; tworzenie i doskonalenie narzędzi planistycznych,

Wymagamy od kandydata:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki logistyczne, ekonomiczne, zarządzanie produkcją),
  • Min. 3 letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w strukturach planistycznych w firmach produkcyjnych,
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP (mile widziana znajomość Oracle),
  • Języka angielskiego min. B2
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office ( w tym zaawansowana znajomość Excel),

Nasz klient oferuje:

  • świetne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • benefity,
  • świadczenia socjalne,
  • możliwości awansu oraz rozwoju

Jest to oferta pracy stałej! Prześlij swoje CV lub poleć Nas znajomym!

Numer referencyjny: KSP/2018/RZS/05
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.