Kierownik stacji paliw

P.W. Hermes

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

- zarządzanie stacją paliw zgodnej z najwyższymi standardami obowiązującymi w stacji sieci BP

- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

- aktywna sprzedaż towarów oraz usług

- dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

- zarządzanie zespołem pracowników (8 osób)

- praca w systemie zmianowym

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w stacji paliw

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- ukierunkowanie na obsługę Klienta na najwyższym poziomie

- odpowiedzialność i uczciwość

- wykształcenie średnie

- aktualna książeczka sanitarno-epidemilogiczna

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy

- szkolenie wdrożeniowe

- stabilne zatrudnienie na przejrzystych zasadach - umowę o pracę od pierwszego dnia

- wartościowe szkolenia

- miłą atmosferę pracy w zróżnicowanym zespole

- atrakcyjny system rabatowy dla pracowników na paliwo oraz myjnię

- spotkania integracyjne

Prezentacja firmy

Firma Hermes działa na rynku lubelskim już od ponad 20 lat.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta