Opis stanowiska pracy

Kierownik sprzedaży- projektu w Żarach Zielona Góra

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik sprzedaży

Obowiązki:

  • wdrażanie i realizacja zleconych projektów sprzedażowych,
  • przygotowywanie umów handlowych oraz koordynacja procesu ich realizacji,
  • monitorowanie działań konkurencji oraz nowych rynków sprzedaży,
  • sporządzanie raportów dotyczących aktywności i wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów B2B lub B2C,
  • doświadczenie w branży Call Center,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy i pakiet szkoleń
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji,
  • przyjacielska atmosfera pracy

WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE I WYŚLIJ CV!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Prezentacja firmy

Firma Mass Contact Center Sp. z o.o. świadczy innowacyjne usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management