Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma "Clematisy" zajmująca się produkcją i sprzedażą roślin na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych  poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik sprzedaży (hurtowej).

Zakres obowiązków:

Osoba ubiegająca się o stanowisko odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedaży hurtowej krajowej i zagranicznej oraz nawiązywanie kontaktów z klientami.

Od kandydatów będziemy oczekiwać doświadczenia w sprzedaży, zaangażowania i motywacji do pracy, biegłej znajomości obsługi komputera.

Oferujemy: stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w młodym i ambitnym zespole. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego, plan premiowy, uczestnictwo w szkoleniach oraz w wystawach branżowych w kraju i za granicą.

Mile widziane osoby z wyższym wykształceniem o kierunku ogrodnictwo, rolnictwo, leśnictwo. Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: pomorskie, Kolincz k. Starogardu Gdańskiego

Pracodawca: Szkółka Roślin Ozdobnych "Clematisy" Klara Wędrowska

Adres: Sportowa 1 a, Kolincz, 83-200 Starogard Gdański

Osoba do kontaktu: Bartosz Spychalski

Prezentacja firmy

Szkółka Roślin Ozdobnych Clematisy prowadzi sprzedaż hurtową zaop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie