Kierownik Sprzedaży

Big City Broker

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Co oferujemy?

* Dużą samodzielność w działaniu.

* Pracę w prężnie rozwijającej się lubelskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

* Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od efektów pracy)

* Narzędzia pracy (laptop, telefon)

* Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych

* Pracę w rodzinnej atmosferze z ludźmi z pasją.

Do Twoich zadań będzie należało:

* Prowadzenie rekrutacji i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu sprzedażowego

* Prowadzenie spotkań motywacyjnych i szkoleń

* Planowanie i koordynacja działań zespołu sprzedażowego

* Dbanie o najwyższej jakości obsługę Klienta

* Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Jeżeli możesz pochwalić się:

* Umiejętnością zarządzania własnym czasem pracy oraz pracowników

* Zdolnością analitycznego myślenia

* Samodzielnością, przedsiębiorczością oraz ambicją w realizacji postawionych celów

* Zaangażowaniem wykonywaną pracę

* Traktowaniem trudności jako wyzwania

* Umiejętnością aktywnego słuchania i kreatywnego myślenia

* Min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Managera lub Kierownika Sprzedaży

* Doświadczeniem w branży nieruchomości lub pokrewnej

… to jesteś osobą, której szukamy :)

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta