Kierownik Sprzedaży

Eurocent S.A.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy
• Zarządzanie zespołem Koordynatorów i Przedstawicieli Finansowych
• Motywowanie i nadzór nad podległymi pracownikami
• Przygotowywanie raportów
• Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów

Oferujemy:
- umowę o pracę
- samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy
- atrakcyjny system premiowy
- wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej

Wymagania

• Umiejętność zarządzania podległymi pracownikami
• Prawo jazdy kat. B
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność
• Zdolności interpersonalne

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Finansowe. <br/>Udzielanie pożyczek gotówkowych klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse