FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Jaroszów

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obróbce i sprzedaży kamienia poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu o obejmie stanowisko:

KSP/35/AZ

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł netto
• atrakcyjne prowizje uzależnione od osiąganych wyników
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadania:
• aktywna sprzedaż produktów
• utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
• wyznaczaniem celów dla zespołu oraz nadzór nad ich realizacją
• planowanie i rozliczanie pracy podległego zespołu ( 4-5 handlowców)

Wymagania:
• doświadczenie w handlu (4 lata)
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem (2 lata)
• znajomość branży kamieniarskiej lub budowlanej
• samodzielność
• nienaganna prezencja

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.