Opis stanowiska pracy

Jeżeli z jednego wyjścia na miasto przynosisz kilka nagranych deali, na Facebooku 80% znajomych nie widzi Twoich postów, bo są Twoimi klientami, a na imprezy nie bierzesz służbowego telefonu, na wypadek gdyby sam nie zadzwonił z kieszeni, to szukamy właśnie Ciebie!

Kto szuka? My, czyli mytaxi - pierwsza na świecie aplikacją do zamawiania taksówek i lider rynku wśród tego typu aplikacji poszukuje osoby, która obejmie stanowisko:

Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Jakie zadania będzie miała osoba, która obejmie tę pozycję? Najłatwiejsze!

Zbieranie klientów B2B - firmy, hotele i restauracje - czyli pracowanie na swoim Facebooku, LinkedInie czy po prostu liście kontaktów w telefonie – no poza Mamą – Mama rzecz święta.
Obsługa dotychczasowych klientów – czyli codzienne dzwonienie po znajomych i sprawdzenie, co się u nich dzieje.
Przeprowadzanie szkoleń produktowych – czyli umawianie się na „spotkanie” i rozwożenie znajomych po domach.
Co według nas MUSI mieć idealny kandydat / kandydatka na to stanowisko? Proste – WSZYSTKO, ale najbardziej musi:

Wiedzieć, jak to się robi, a według nas można się tego nauczyć w min. 2 lata.
Mieć wysoką kulturę osobistą – przede wszystkim reprezentujesz też Naszego Szefa

Prezentacja firmy

mytaxi jest pierwszą darmową aplikacją, która łączy klientów z do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management