Kierownik Sprzedaży – rynki niemieckojęzyczne

Amii Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

*zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedażowym zorientowanym na rynki niemieckojęzyczne;
*prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;
*tworzenie i realizacja strategii sprzedaży w obszarze kluczowych klientów firmy;
*proponowanie rozwiązań wykorzystujących przewagę konkurencyjną firmy w oparciu
o monitoring działań konkurencji i analizę rynku;
*budowanie długofalowych relacji z klientem i ich wykorzystanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej;
*realizacja planów sprzedażowych i marketingowych;
*doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów i rozwiązań;
*dbałość o dobry wizerunek firmy oraz przestrzeganie ustalonych procedur;

Wymagania

*minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
*biegła znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
*łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka komunikatywność;
*dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych na targi branżowe i delegacji;
*umiejętność tworzenia silnych relacji z klientami;
*samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za pracę swoją i zespołu;
*umiejętność analizy danych oraz formułowania wniosków na ich podstawie;
*umiejętność stosowania technik negocjacyjnych i sprzedażowych, m.in up-selling i cross-selling;
*prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem filtrów do wody aktywnym na rynku polskim i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca