Kierownik Sprzedaży Regionalnej B2B

Future Time Doradztwo Personalne

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i krajów CEE od 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacjami na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich obszarach biznesu. Zatrudniamy wyłącznie konsultantów z doświadczeniem w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży energetycznej poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie Nr Ref.: 06/2017

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należą:

  • budowanie relacji handlowych z dotychczasowymi i przyszłymi klientami firmy na podległym terenie
  • zapewnienie wzrostu sprzedaży B2B na oczekiwanym poziomie
  • aktywne monitorowanie rynku
  • przedstawianie ofert handlowych przystosowanych do potrzeb klienta
  • raportowanie do dyrektora handlowego

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej
  • znajomość branży ciepłowniczej/armatury grzewczej/kotłów gazowych
  • umiejętność budowania relacji biznesowych
  • wykształcenie co najmniej średnie (preferowane techniczne)
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • wysoki poziom kultury osobistej

Nasz klient zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie stałe z możliwością dodatkowego premiowania za wyniki plus wszystkie narzędzia pracy (w tym samochód służbowy) oraz możliwością dalszego rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis