Kierownik Sprzedaży i marketingu

Invite Rest Sp. z o.o.

50-502 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych na rzecz hotelu
aktywne pozyskiwanie nowych klientów
prowadzenie negocjacji z klientami, przygotowywanie ofert
planowanie i realizacja planów marketingowych
budowanie długotrwałych relacji z nowymi i aktualnymi klientami hotelu,
bieżące monitorowanie wyników sprzedaży,
reagowanie na trendy na rynku
stała analiza rynku usług hotelarskich oraz monitorowanie pozycji obiektu na rynku
spełnianie funkcji reprezentacyjnych i promowanie dobrego wizerunku Hotelu,
rekrutacja, szkolenie oraz zarządzanie zespołem pracowników,
wdrażanie nowych pomysłów i materiałów promocyjnych,

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
stałe zatrudnienie
możliwość współtworzenia i sprzedaży prestiżowego produktu hotelarskiego

Wymagania

Wymagania:

minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
konieczne doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej
umiejętność planowania pracy zespołu, delegowanie obowiązków, egzekwowanie rezultatów
umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej, administrowania bazami danych, przygotowywania statystyk, raportów i analiz
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

InVite położony jest przy skrzyżowaniu ulic Glinianej i Hubskiej.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka