Kierownik Sprzedaży (HoReCa)

Arche Consulting

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

• realizowanie planów sprzedaży dotyczących rynku gastronomi, cateringu i hotelarstwa na rynku krajowym,
• budowa oraz zarządzanie pracą zespołu Przedstawicieli Handlowych, motywowanie podległego zespołu handlowego,
• realizowanie zadań promocyjnych m.in. poprzez koordynowanie i wprowadzanie programów sprzedażowo-marketingowych dedykowanych do kanału HoReCa,
• rozwijanie sieci sprzedaży w kanale HoReCa poprzez wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
• strategiczne, długoterminowe i efektywne zarządzanie współpracą z dotychczasowymi klientami,
• bieżące weryfikowanie potencjału rynku klientów kanału HoReCa,
• raportowanie działań i wyników regionu do właściciela firmy; dyrektora handlowego,
• kreowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie działań mających na celu rozwój sprzedaży,
• definiowanie potrzeb produktowych kanału HoReCa,

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży lub dystrybucji w branży HoReCa,
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie w zarządzaniu pracy podległego zespołu będzie poważnym atutem,
• nastawienie na wyniki,
• wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• prawo jazdy kat. B. - Chęć odbywania częstych podróży służbowych.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management