kierownik sprzedaży ds. sieci handlowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Siedlce, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży mięsnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 39848
Praca stała
Lokalizacja: Siedlce

Zakres obowiązków:
  • nadzór sieci ogólnopolskich w podległym regionie działania (województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, łódzkie)
  • koordynacja akcji promocyjnych
  • negocjacje w nowoczesnym kanale dystrybucji
  • zapewnienie realizacji planów sprzedaży

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży FMCG, mile widziane w kanale nowoczesnym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • kompetencje handlowe (negocjacje biznesowe, rozwój sprzedaży)
  • samodzielność, orientacja na cel, decyzyjność, umiejętności negocjacyjne

Oferta:
  • wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń wewnętrznych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)