Opis stanowiska pracy

MARILYN SP. Z O.O.- SP. K. wiodący producent wyrobów pończoszniczych, poszukuje osoby na stanowisko :

Kierownik /Sprzedawca

Opis stanowiska:

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Dbanie o dobry wizerunek sklepu
  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna z przyjętymi standardami
  • Dbanie o poprawność ekspozycji towarów

Wymagania:

  • Predyspozycje do zarządzania zespołem
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
  • Umiejętność doskonałej obsługi klienta
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. z Łodzi (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.

Prezentacja firmy

Producent wyrobów pończoszniczych w wiodącym udziałem na rynku kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management