Opis stanowiska pracy

Zarządzanie podległym zespołem

Raportowanie wyników pracy zespołu

Nadzór nad realizacją zleceń i dokumentacją z tym związaną

Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

Pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników

Przygotowywanie ofert

Szukanie nowych rozwiązań i rynków zbytu na nasze usługi

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Bardzo dobra znajomość branży TSL

Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów

Umiejętność pracy pod presją czasu

Umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji

Silna motywacja na realizację powierzonych zadań, oraz zakładanych celów

Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów spedycyjnych i transportowych

Własna baza klientów – mile widziana

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Gliwic, w związku z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców