Kierownik / Specjalista ds. kontroli jakości

Control Process S.A.

Kraków, Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie planów kontroli jakości i badań
  • nadzór i sporządzanie dokumentacji jakościowej
  • nadzór i kontrola jakości dostaw i wykonywanych robót
  • sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej
  • udział w odbiorach dostaw i robót
  • kontrola poprawności działania urządzeń i instalacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy:

  • możliwa ścieżka kariery
  • narzędzia pracy
  • umowa o pracę
  • pracę w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka