FallWork Sp. z o.o.

Kierownik Zmiany

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

  • Nadzorowanie pracy osób zatrudnionych w Sklepie
  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania Sklepu, w tym kontrola dostaw zwrotów towaru, zgodność faktur z dostawcami, w razie potrzeby obsługa Klienta
  • Terminowe przekazywanie dokumentacji do działu księgowego i kadrowego
  • Przestrzeganie zasad zawartych w Księdze Standardów w firmie

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w handlu w branży spożywczej min. 3 lata,
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Kierownika Sklepu
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem  sklepem (zarządzanie kategoriami,  zapasem, układanie grafików itp.)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość programów magazynowych
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność za podjęte decyzje i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet socjalny (bony, karta medyczna)
  • Przyjazny, otwarty i wspierający Zespół współpracowników
  • Profesjonalne i kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Zatrudnienie od zaraz

*Oferta Pracy Stałej