Kierownik sklepu

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: KS/05/17

Zakres obowiązków:

- nadzór nad pracą sklepu stacjonarnego;

- rekrutacja, zatrudnianie i rozwijanie zespołu sprzedażowego;

- zarządzanie zespołem (6 osób);promowanie pracy zespołowej;

- zapewnienie rentowności i maksymalizacji sprzedaży;

- wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych;

- zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta;

-  dbanie o ofertę sklepu i zatowarowanie.

Wymagamy:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; minimum 2 lata

(najlepiej w branży odzieżowej lub pokrewnej: akcesoria, obuwie, kosmetyki)

- wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

- umiejętności analityczne ( zarządzanie budżetem, wskaźnikiem efektywności)

- umiejętność stawiania priorytetów oraz rozwiązywania problemów;

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

-  dynamiczność, proaktywność;

- umiejętność planowania i egzekwowania powierzonych zadań;

- sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (+prowizja);

- pakiet szkoleń

- przyjazne środowisko pracy

- pracę w przyjemnej atmosferze. 

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: KS/05/2017

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.