Dla naszego klienta, sieci sklepów z gadżetami i upominkami, poszukujemy osoby na stanowisko:

kierownik sklepu

Nr ref.: 40949
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów sprzedażowych sklepu
  • rekrutacja pracowników
  • zarządzanie zespołem
  • budowanie wizerunku firmy

Oczekiwania:
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika sklepu lub zastępcy/asystenta kierownika
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programów MS Office oraz Excel

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywujący system bonusowy
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia wewnętrzne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)