Kierownik Sklepu

Adore Sp. z o.o.

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu sprzedawców
- Motywowanie i szkolenie podległego zespołu
- Rozliczanie pracowników z realizacji założonych indywidualnych i grupowych planów sprzedażowych
- Dbałość o utrzymywanie w firmie wysokich standardów obsługi klienta
- Tworzenie systemów premiowych pracowników oraz planowanie grafików
- Nadzór nad ekspozycją towarową sklepu zgodnie z przyjętymi standardami

Oferujemy:

- Wynagrodzenie składające się z części stałej + premie uzależnione od wyniku
- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
- Bogate w wyzwania środowisko pracy
- Dużą samodzielność w działaniu

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (mile widziane doświadczenie w branży artykułów wykończenia wnętrz)
- Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji międzyludzkich
- Kompetencje sprzedażowe
- Znakomite zdolności przywódcze oraz organizacyjne
- Umiejętności budowania zgranego, zmotywowanego oraz realizującego cele zespołu
- Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne