Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Łomianki
Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.
DEICHMANN to największa sieć sklepów obuwniczych w Europie. Obecnie posiadamy ponad 3500 sklepów w 24 krajach, w tym ponad 230 salonów w Polsce. Jesteśmy laureatem konkursu "Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2014".

Opis stanowiska

  • realizowanie planów sprzedaży,
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem sprzedawców,
  • dbałość o przestrzeganie zasad prezentacji towaru,
  • bezpośredni udział w obsłudze klientów i wykonywaniu prac towarowych.

Wymagania

  • gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania,
  • wysokie poczucie obowiązku, zdyscyplinowanie i pełna dyspozycyjność,
  • zdolności organizacyjne i predyspozycje kierownicze,
  • pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność motywowania zespołu,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów,
  • min. średnie wykształcenie,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • dbamy o stabilność zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,
  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i premie zależne od osiąganych wyników,
  • z wszystkimi pracownikami zawieramy umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • zapewniamy profesjonalny system szkoleń,
  • stwarzamy możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej.
Firma skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.