Kierownik sklepu

KOKOworld

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

KOKOworld to krakowska marka odzieżowa, która tworzy i działa w duchu etycznej mody i od początku swego istnienia szerzy ideę sprawiedliwego handlu.W projektach stawiamy na energię, oryginalność, wysoką jakość i autentyczność. Materiały i akcesoria sprowadzamy z całego świata (głównie Afryki i Azji). Ubrania KOKOworld projektujemy w Krakowie i szyjemy u lokalnych małopolskich krawców. Działamy według zasad sprawiedliwego handlu wspierając lokalne inicjatywy rękodzielnicze. Rozwijamy się bardzo prężnie i podbijamy kolejne europejskie rynki.

Aktualnie poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby która z pasją pokieruje naszym autorskim sklepem stacjonarnym

Szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży, zarządzniu sklepem odzieżowym, i/lub organizacji eventów, zainteresowanych trendami Slow Fashion i Fair Trade.

Oferujemy:

  • Współtworzenie dynamicznej i kreatywnej firmy KOKOworld promującej ideę Fair Trade i Slow Fashion
  • Kierowanie młodym i ambitnym zespołem
  • Możliwość w realizowania własnych projektów z kategorii Fair Trade, organizacji eventów/happeningów/sesji zdjęciowych
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samodzielność połączoną ze wsparciem zarządu firmy

Zakres obowiązków:

  • muisz być prawdziwym liderem zespołu sprzedaży - aktywnie sprzedawać i obsługiwać klientki na najwyższym poziomie
  • regularne szkolenia pracowników z technik sprzedaży
  • dbranie o wizerunek marki, szkolenia pracowników z tematyki Fair Trade, Slow Fashion, przekazywanie idei i filozofii działania firmy
  • motywowanie, premiowanie i zarządznie pracą sprzedawców
  • tworzenie harmonogramu pracy, wyznaczanie zakresu obowiązków i rozliczanie pracwoników
  • zarządzanie ekspozycją sklepu - planowanie, kontrola i realizacja własnych pomysłów visual merchandisingu
  • współpraca ze sklepem internetowym, działem sprzedaży i produkcji
  • planowanie sprzedaży, zarządzanie magazynem sklepu
  • nawiązywanie współpracy, dbranie o dobry wizerunek, reklama sklepu, promocja przez organizowanie wydarzeń sprzedażowych i wizerunkowych w ramach przestrzni sklepu

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w kierowniu sklepem odzieżowym
  • doświadczenie i naturalne zdolności sprzedażaowe: umiesz i lubisz sprzedawać
  • znajomość i aktywne zainteresowanie branżą Fair Trade i trendami Slow Fashion
  • doświadczenie i zdolności w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 (dobry, komunikatywny) warunek konieczny!
  • dobrze widziana znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

KOKOworld to krakowska marka odzieżowa, która tworzy ubrania z wyjątkowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta