Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Dbałość i odpowiedzialność za realizację założonej dynamiki sprzedaży
  • Aktywna postawa sprzedażowa i zorientowanie na realizację założonych celów
  • Kierowanie zespołem i motywowanie pracowników do osiągania maksymalnych wyników
  • Utrzymanie optymalnego stanu asortymentu oraz dbałość o ekspozycję towaru
  • Zarządzanie kosztami sklepu
  • Profesjonalna obsługa klientów w oparciu o standardy firmy
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • Nadzorowanie reguł konceptu i procedur w sklepie
  • Aranżowania ekspozycji produktów

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Energia i optymizm
  • Doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji
  • Sumienność i dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, szczególnie MS Excel i MS Word
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Podstawę oraz motywacyjny system wynagrodzenia
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • System ciekawych szkoleń z obszaru sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywani obowiązków służbowych;
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. Medicover, karta Multisport)
  • Rabaty do 50% przy zakupie naszych produktów

Prezentacja firmy

Studio Moderna Polska Sp. o.o. <br/>* Siedziba główna znajduje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta