Opis stanowiska pracy

anpro Synergy to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika Sklepu

Na proponowanym stanowisku proponujemy:

• wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

• zatrudnienie bezpośrednio pod pracodawcą

• premie uzależnione od wyników i osiągniętych celów sprzedaży

Zakres obowiązków na poszukiwanym stanowisku będzie związany z:

• Zarządzaniem podległym sklepem

• Dbałością o właściwą ekspozycje sklepu, jakość produktów i poziom zamówień

• Utrzymywaniem optymalnego asortymentu oraz odpowiedniego poziomu zapasu

• Realizacją celów sprzedażowych

• Minimalizowaniem strat

• Zarządzaniem podległym zespołem w tym organizowaniem spotkań, budowaniem partnerskich relacji, wyznaczaniem zadań oraz dbaniem o rozwój kompetencji zespołu

• Organizowaniem inwentaryzacji i nadzorowanie akcji marketingowych

• Rozpatrywaniem i wyjaśnianiem reklamacji

• Nadzorem nad raportami kasowymi

• Raportowaniem wykonanej pracy

Wymagania

Zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji osoby, które:

• posiadają doświadczenie w handlu na stanowisku kierowniczym

• posiadają doświadczenie w sklepach wielkopowierzchniowych

• potrafią zarządzać zespołem

• są skupione na osiąganiu celu

• potrafią budować relacje zarówno z klientem jak i zespołem

• chcą się rozwijać

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie