Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie w handlu detalicznym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • samodzielność
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy

  • praca w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej
  • pakiet szkoleniowy
  • dofinansowanie do pakietu socjalnego
  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie