KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Cybinka

Zadania:

  • organizacja pracy podległych pracowników w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu,
  • zapewnienie przestrzegania standardów sieci POLOmarket w podległym sklepie,
  • monitorowanie i maksymalizacja planów sprzedażowych,
  • zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu,
  • sporządzanie analiz i raportów,
  • budowanie właściwego wizerunku firmy oraz zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieciach handlowych w branży spożywczej min. 2 lata,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych zadań i zorientowanie na wyniki,
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność, operatywność i zaangażowanie,
  • dobra znajomość pakietu Office.

Oferujemy:

  • najlepszym pracownikom, zapewniamy możliwość awansu na stanowisku Kierownika Regionu
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • wyzwania i możliwość samorealizacji,
  • szkolenia.

Poszukujemy kandydatów do naszego supermarketu na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.