Saturn Planet Sp. z o.o. Wrocław I S.K.

W naszym sklepie Saturn Connect w Galerii Bielany ul. Czekoladowa 9, 55-040 Kobierzyce możesz natychmiast zacząć działać, ponieważ szukamy ludzi, którzy jeszcze dziś chcą rozpocząć karierę!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika Sklepu

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska

Efektywnie zarządzasz sprzedażą i organizacją pracy w salonie. Motywujesz i rozwijasz podległy zespół. Na bieżąco analizujesz wskaźniki i raportujesz do przełożonego. Ściśle współpracujesz z marketem macierzystym w zakresie zatowarowania i akcji promocyjnych. Jesteś odpowiedzialny za budowanie wizerunku firmy i relacji z Klientami oraz partnerami biznesowymi. Dbasz o efektywność procesów biznesowych na poziomie salonu.

Wymagania

Jesteś osobą pełną pasji i energii, która charakteryzuje się inicjatywą w działaniu. Jako fan nowych technologii potrafisz zarażać swoją pasją innych. Masz zdolności przywódcze i charyzmę. Potrafisz zbudować dynamiczny i dobrze współpracujący zespół. Przedsiębiorczość, dynamika i zaangażowanie są dla Ciebie oczywiste. Jesteś kreatywny w działaniach handlowych i marketingowych. Nastawiony na realizację celów i budowanie zaangażowania w zespole.

Oferujemy

W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie, zapewniamy stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny. Oferujemy możliwość stałego rozwoju, dostęp do nowoczesnych technologii, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.