Kierownik Sklepu zielarsko-medycznego

Almedico

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Bezpośredni kontakt z klientem - sprzedaż suplementów, ziół, nutraceutyków oraz parafaraceutyków
- Fachowe doradztwo i pomoc klientom w doborze preparatów
- Przygotowywanie raportów i sprawozdań kasowych
- Przygotowanie zamówień i ich realizacja

Wymagania

Poszukujemy : Techników Farmacji, dietetyków, biologów, chemików lub osób z wykształceniem średnim z doświadczeniem w branży, po kursie Towaroznawstwa Zielarskiego, pasjonatów ziołolecznictwa i medycyny naturalnej
Wymagania :
- Wykształcenie min. średnie
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Asertywność
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Kreatywność, innowacyjność
- Dobra znajomość pakietu MS Office
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży i doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

Nowo powstała firma handlowo-usługowa z branży medycznej oferująca usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta