Kierownik sklepu ze zdrową żywnością REGIOFOOD

InServices

50-538 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, sklep ze zdrową, regionalną żywnością Regiofood szuka osoby na stanowisko Kierownika do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się przy ul. Dzierżoniowskiej. Lubisz zdrowe odżywianie? Szukasz tradycyjnych, naturalnych i rzemieślniczych produktów bez chemii? Dołącz do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- zarządzanie działaniem sklepu według wyznaczonych standardów
- planowanie i organizowanie pracy podległego zespołu
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
- zamawianie towaru
- dbanie o ekspozycję towaru
- bieżąca obsługa Klientów w sklepie stacjonarnym i internetowym
- ścisła współpraca z menagerem w zakresie funkcjonowania i rozwoju sklepu

OFERUJEMY

- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

- miłą atmosferę w pracy

- elastyczność w zakresie doboru formy zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie w kierowaniu zespołem w obrębie działalności sklepu stacjonarnego

- samodzielność, otwartość, dobra organizacja czasu pracy

- wielozadaniowość, własna inicjatywa

- prawo jazdy kat. B

- książeczka zdrowia lub gotowość do jej wyrobienia
- mile widziana znajomość tematyki zdrowej żywności

Prezentacja firmy

InServices to przedsiębiorstwo działające w branży doradztwa gospodarcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie